witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź
UBEZPIECZENIA GRUPOWE
Infolinia 9:00 - 17:00 71 736 75 55

Jak działa porównywarka ubezpieczeń grupowych

Działanie porównywarki ubezpieczeń grupowych

Dzięki nam szybko i sprawnie znajdziesz dobre ubezpieczenie grupowe. Przeczytaj koniecznie, a dowiesz się, w jaki sposób działa porównywarka ubezpieczeń grupowych. Zapraszamy serdecznie do lektury!

Jeżeli jesteś pracodawcą i zapewniłeś w poprzednim roku swoim pracownikom ubezpieczenie grupowe, ale w najbliższym czasie umowa z towarzystwem ubezpieczeniowym dobiegnie końca, powinieneś się zastanowić, czy dalej chcesz korzystać z oferty tej samej firmy czy może dokonać wyboru innej. Jeśli natomiast dopiero po raz pierwszy będziesz chciał zaoferować swoim pracownikom ten typ ochrony, to bardzo ważna jest decyzja o podpisaniu umowy z możliwie najlepszym ubezpieczycielem.

    ZOBACZ OFERTY UBEZPIECZEŃ

W wyborze ubezpieczenia grupowego dla pracowników może pomóc Ci porównywarka ubezpieczeń online. Krok po kroku przedstawiamy, jak prawidłowo wypełnić formularz.

Krok 1. Wybierz rodzaj ubezpieczenia. W polu masz do wyboru ubezpieczenie indywidualne bądź grupowe. Jeśli chcesz ubezpieczyć swoich pracowników, wybierz oczywiście drugi rodzaj.


Krok 2. Podaj podstawowe dane na temat planowanego ubezpieczenia. Podaj, dla kogo poszukujesz ubezpieczenia – w tym wypadku dla grupy osób, ile powinna wynosić składka za ubezpieczenie na życie, ile osób chcesz objąć ochroną ubezpieczeniową. Jeśli posiadasz obecnie polisę grupową w swojej firmie, podaj zakład ubezpieczeń oraz termin końca umowy.

ubezpieczenie grupowe

Krok 3. Czas na wypełnienie drugiej części zakładki „Ubezpieczeni”. W zależności od tego, ile osób podałeś do ubezpieczenia w poprzednim kroku, w tym kroku musisz podać ich stanowisko oraz datę urodzenia.

grupowe ubezpieczenie
Krok 4. Dane kontaktowe – konieczne, aby mogło skontaktować się z Tobą kilku agentów ubezpieczeniowych, aby porozmawiać o ubezpieczeniu grupowym i zaproponować Ci korzystną ofertę. Dlatego tak ważne jest, abyś podał prawdziwy numer telefonu. W 24 godzin skontaktuje się z Tobą nasz konsultant, który potwierdzi Twoje dane. Następnie w ciągu 1-3 dni otrzymasz oferty od agentów ubezpieczeniowych.

Niestety nie jest możliwe podanie listy ubezpieczeń przez Internet, ponieważ w grę wchodzi zbyt wiele czynników, których kalkulator online nie byłby w stanie przetworzyć.

Zapraszamy do skorzystania z naszego formularza – wypełnienie go jest proste i omija Cię konieczność przeglądania licznych stron internetowych poszczególnych ubezpieczycieli.

    OFERTY UBEZPIECZEŃ GRUPOWYCH