witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź
UBEZPIECZENIA GRUPOWE
Infolinia 9:00 - 17:00 71 736 75 55

Ubezpieczenie grupowe Warta - Oferty ubezpieczeń

Propozycję ubezpieczenia grupowego znajdziemy w większości zakładów ubezpieczeń obecnych na rynku. Jednym z takich ubezpieczycieli jest TuiR Warta. Z ich oferty będą mogły skorzystać zarówno firmy, jak i osoby indywidualne. Ubezpieczenie grupowe Warta to kompleksowe rozwiązanie dla wszystkich zainteresowanych tego typu ochroną ubezpieczeniową.

    ZOBACZ OFERTĘ UBEZPIECZEŃ GRUPOWYCH

DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH

            Osoby, które nie są zatrudnione w większym zakładzie pracy, nie tracą możliwości posiadania ubezpieczenia grupowego, tradycyjnie dostępnego zazwyczaj właśnie w pracy. Towarzystwa ubezpieczeniowe mogą zaoferować osobom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą, będącym na emeryturze lub rencie lub nie mającym możliwości przystąpienia do ubezpieczenia grupowego w pracy, objęcie ochroną w ramach tzw. ubezpieczenia otwartego. Warta dla Ciebie i Rodziny jest jednym z takich produktów.

            Ubezpieczenie dostępne jest w czterech wariantach zakresowych – od najwęższego, dotyczącego tylko życia ubezpieczonego, poprzez szerszy - obejmujący także jego zdrowie, bardziej kompleksowy, w którym ochrona rozszerza się o życie członków rodziny, aż po pakiet najbardziej rozbudowany, uwzględniający życie i zdrowie osoby ubezpieczonej oraz członków rodziny. Każdy z zakresów dostępny jest do tego w 8 lub 12 wersjach sumy ubezpieczenia. Łącznie zatem osoba indywidualna może wybierać spośród 40 kombinacji zakresu i sum ubezpieczenia – bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie.

            Ale to nie wszystko – dla najbardziej wymagających uczestników rynku ubezpieczeń, Warta posiada ofertę VIP ze zdecydowanie wyższymi sumami ubezpieczenia (maksymalnie 150 000 zł za ryzyko zgonu).

 

 DLA MNIEJSZYCH I WIĘKSZYCH PRZEDSIĘBIORSTW

 

            Dla pracodawców Warta przygotowała dwa produkty ubezpieczenia grupowego: Warta Ekstrabiznes - dla podmiotów zatrudniających od 3 – 30 osób, oraz Warta Ekstrabiznes Plus – dla większych spółek z ponad 30 pracownikami. Są to produkty ochronno – inwestycyjne, zatem nie ograniczają się tylko do funkcji ochrony życia i zdrowia, lecz także dają możliwość odkładania kapitału. W przypadku mniejszych przedsiębiorstw, produkt dostępny jest w dwóch opcjach dopasowanych do sytuacji życiowej pracownika. Pakiet podstawowy dotyczy życia i zdrowia ubezpieczonego, natomiast rozszerzony obejmuje także ochroną życie i zdrowie bliskich członków rodziny.

            Przedsiębiorstwa zatrudniające powyżej 30 osób otrzymają kompleksową propozycję ubezpieczenia grupowego w Warcie. Produkt obejmuje bowiem 9 zakresowych pakietów, z których można tworzyć kombinacje ubezpieczeniowe w zależności od preferencji i sytuacji rodzinnej pracowników.

            Oferta dla firm, zarówno mniejszych jak i większych, dopuszcza możliwość indywidualnej kontynuacji ubezpieczenia.

            Dzięki rozbudowanemy portfelowi ubezpieczeń grupowych oferta Warty jest na rynku ubezpieczeniowym bardzo konkurencyjna. Co istotne produkty Warty dostosowane są do potrzeb zarówno osób indywidualnych, jak i przedsiębiorstw, a dzięki wielości wersji pakietów ochrony, każdy poszukujący dla siebie ochrony, będzie mógł stworzyć swój „produkt”, zgodnie z osobistymi potrzebami.

    KALKULUJ SKŁADKĘ UBEZPIECZENIA W WARCIE

Średnia ocena: 5.00

Dziękujemy za oddanie głosu.