witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź
UBEZPIECZENIA GRUPOWE
Infolinia 9:00 - 17:00 71 736 75 55

Ubezpieczenie grupowe ALLIANZ opieka zdrowotna - co zyskujesz?

System opieki zdrowotnej w Polsce to wciąż temat burzliwy. Kolejki przed gabinetami specjalistów, przestarzały sprzęt medyczny i mało komfortowe warunki samych placówek, to podstawowe bolączki służby zdrowia w naszym kraju. Nie wszystkich niestety stać na wykupienie ubezpieczenia zdrowotnego i zapewnienie sobie prywatnej opieki medycznej. Tym większą wartość ma zatem grupowe ubezpieczenie zdrowotne, do którego możemy przystąpić w zakładzie pracy. Jeden z takich produktów posiada w swoim portfelu Allianz.

    ZOBACZ KOSZT UBEZPIECZENIA

           

CO ZAPEWNI ALLIANZ OPIEKA ZDROWOTNA?

            Ubezpieczenie zapewni dostęp do ponad 1700 placówek medycznych, w których zasięgniesz porady wybranych specjalistów, będziesz móglł skorzystać z możliwości przeprowadzenia badań specjalistycznych i zabiegów ambulatoryjnych, uzyskać dostęp do profilaktycznych szczepień oraz mieć zapewnioną usługę prowadzenia ciąży. Technicznie umówienie wizyty może odbyć się na trzy sposoby: bezpośrednio w placówce współpracujacej z Allianz, poprzez stronę internetową lub telefonicznie za pośrednictwem czynnej całą dobę infolinii. Bez wątpienia ubezpieczenie to zapewni wygodę i pewność dostępu do opieki zdrowotnej, kiedy tylko będzie taka potrzeba.

 

UBEZPIECZENIE GRUPOWE ALLIANZ – OPCJE DODATKOWE

            Poza podstawowym zakresem ochrony, Allianz daje możliwość rozbudowania produktu o szereg opcji dodatkowych, m.in.: opieka rehabilitacyjna i stomatologiczna, zwrot kosztów zakupu leków po pobycie w szpitalu, wypłata świadczenia w razie operacji, refundacja kosztów za wybrane usługi chirurgii jednego dnia, wsparcie finansowe w razie konieczności przejścia leczenia specjalistycznego lub zajścia objętego ochroną poważnego zachorowania.

            Ubezpieczenie dostępne jest w pięciu różnych zakresowo wariantach. Specjalnie dla rodziców i teściów ubezpieczonego pracownika, utworzony został także wariant szósty, dopasowany do potrzeb osób starszych.

 

JAK TO DZIAŁA W PRAKTYCE?

            Osoba ubezpieczona zgłasza, w jeden z trzech możliwych sposobów opisanych powyżej, konieczność skorzystania z konsultacji lekarskiej. Ubezpieczyciel zapewnia dostępność lekarzy w terminie wskazanym w warunkach ubezpieczenia. W sytuacji, kiedy nie ma możliwości dotrzymania terminu realizacji usługi, w związku z np. sezonem urlopowym lub dużym obciążeniem specjalistów w okresie zwiększonej zachorowalności, osoba ubezpieczona może skorzystać z usług wybranej przez siebie placówki, po czym wnioskować o refundację poniesionych w ten sposób kosztów.

            Oczekiwanie w kolejce bez gwarancji pomocy, wydawanie fortuny na konsultacje w prywatnych placówkach, poszukiwanie specjalistów, którzy mogą udzielić pomocy medycznej – osoby posiadające ubezpieczenie zdrowotne mogą zapomnieć o tego typu problemach. I bez stresu myśleć o ewentualnej chorobie swojej lub najbliższych członków rodziny. W zamian za miesięczny koszt składki, która często jeszcze jest finansowana przez pracodawcę, to naprawdę świetna alternatywa publicznej służby zdrowia.

    PRZEJDŹ DO FORMULARZA

Średnia ocena: 5.00

Dziękujemy za oddanie głosu.