witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź
UBEZPIECZENIA GRUPOWE
Infolinia 9:00 - 17:00 71 736 75 55

Ubezpieczenie grupowe a urodzenie dziecka

Statystyki głoszą, że coraz większa liczba młodych ludzi świadomie przekłada decyzję o zakładaniu rodziny. Głównym tłumaczeniem tego faktu jest chęć zapewnienia sobie oraz dziecku stabilnej sytuacji, komfortu finansowego a także realizowanie się na polu kariery.

    Porównaj ubezpieczenia grupowe

Nie ma nic złego w świadomym planowaniu rodziny. Świadczy to o odpowiedzialnym podejściu do sprawy. Wiele młodych osób ma dzisiaj wiele trudności z uzyskaniem stałej umowy o pracę lub zapewnieniem sobie komfortowej sytuacji mieszkaniowej. Codzienne życie generuje wiele wydatków, zakup mieszkania dodatkowo obciąża młodych ludzi kredytem na wiele lat. W takiej sytuacji trudno o podejmowanie spontanicznych decyzji.

Ubezpieczenie na życie jak karnet na siłownię

Coraz większa liczba pracodawców skłania się do zapewnienia swoim pracownikom możliwości zakupu ubezpieczenia grupowego. Obok pakietów medycznych i karnetów sportowych, jest to najbardziej pożądana możliwość przez pracownika. Dla pracodawcy to dodatkowy zysk: pracownik będzie bardziej zadowolony ze swojej pracy a także zwiąże się z firmą pracodawcy na dłużej.

Ubezpieczenie grupowe niesie za sobą wiele profitów. Nie tylko ubezpiecza na wypadek śmierci lub wypadku, ale również na wypadek zdiagnozowania ciężkiej choroby lub urodzenia dziecka. W takich sytuacjach wypłacane jest świadczenie, które chroni finansowo ubezpieczonego w różnych, życiowych momentach.

Ubezpieczenie jest niezwykle ważnym punktem w życiu każdego człowieka, ponieważ gwarantuje pewien rodzaj zabezpieczenia i ochrony finansowej. Polisa na życie to często również duża inwestycja w swoją przyszłość, dlatego warto rozważyć tę opcję. Również wówczas, gdy planuje się w niedalekiej perspektywie zakładanie rodziny.

Urodzenie dziecka to spore koszty

Wiele młodych osób doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo finansowo zmienia się ich sytuacja po pojawieniu się dziecka. Świat ulega całkowitej zmianie, priorytety nabierają innego kierunku a oszczędności topnieją w niezwykle szybkim tempie.

Dziecko wymaga wielu środków finansowych i wie o tym każda odpowiedzialna osoba. To nie tylko zakup ubranek, sprzętów, gadżetów, ale również wielokrotne badania, wizyty kontrolne, lekarstwa na problemy sezonowe, a także wiele innych kwestii.

By móc spokojnie planować powiększenie rodziny, dobrze jest ustabilizować swoją sytuację materialną. A ubezpieczenie na życie jest tego świetnym sposobem. Dla większości towarzystw, w tym pzu urodzenie dziecka to niezwykle ważny moment, a co najważniejsze – doceniany. W dniu narodzin zostaje wypłacone świadczenie, które jest szczególnie ważnym wsparciem dla młodych rodziców.

    KUP UBEZPIECZENIE W PZU

Możliwosci ubezpieczenia grupowego

Zakupując ubezpieczenie grupowe można wybrać pakiet dotyczący urodzenia dziecka. Dzięki tej opcji, można być spokojnym na ten trudny finansowo okres. Można również rozważyć ubezpieczenie dziecka w pzu. Towarzystwo ubezpieczeniowe bowiem posiada również taką możliwość. Kolejny członek rodziny zostaje wówczas objęty ochroną, która jest w pierwszych latach życia niezwykle istotna.

Aby sprawdzić wysokość świadczenia, wystarczy przeczytać Ogólne Warunki Ubezpieczenia (OWU), gdzie zawarte są szczegółowe treści dotyczące Ubezpieczenia oraz umowy.

Ważne świadczenie za dziecko

Dlaczego świadczenie w czasie urodzenia dziecka jest tak ważne? Ponieważ środki finansowe są w tym okresie najbardziej potrzebne. Często wsparcie rodziny i pakiety socjalne gwarantowane przez prawo, nie są wystarczające na pokrycie wszystkich kosztów związanych z przyjściem na świat nowego członka rodziny.

Każdego roku ceny idą coraz bardziej w górę, niewielkie zmiany zachodzą za to w płacach. Ubezpieczenie na życie jest niezwykle pomocne, ponieważ wypłaca środki, dzięki którym można pokryć koszty zakupu wózka, badań, najbardziej potrzebnych rzeczy związanych z narodzinami.

Popularne „becikowe” często wypłacane jest o wiele później, po dostarczeniu wszystkich niezbędnych dokumentów a także po długim rozpatrzeniu wniosku. Polisa na życie gwarantuje szybkie działanie a przy narodzinach takie właśnie jest najbardziej potrzebne. Zatem dobrze jest rozważyć możliwość ubezpieczenia w momencie, gdy zastanawiamy się nad powiększeniem rodziny.

Średnia ocena: 5.00

Dziękujemy za oddanie głosu.