witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź
UBEZPIECZENIA GRUPOWE
Infolinia 9:00 - 17:00 71 736 75 55

Pzu grupowe ubezpieczenie pracownicze wysokość świadczeń

Jedną z charakterystycznych cech grupowych ubezpieczeń na życie jest szeroki zakres ochrony. Również polisa grupowa w PZU może obejmować wiele ryzyk dotyczących nie tylko życia i zdrowia głównego ubezpieczonego (pracownika), lecz również jego rodziny. Jednak rozbudowany katalog ryzyk nie będzie szedł w parze z wysokimi sumami ubezpieczeń. PZU w ubezpieczeniu Typ P Plus oferuje bardzo dużo umów dodatkowych, natomiast w Pełnia Życia mniejszą ilość ryzyk dotyczących tylko ubezpieczonego, za to wysokie kwoty możliwych świadczeń, sięgające nawet kwoty 3 500 000 zł.

JAKIE ŚWIADCZENIE ZA JAKIE ZDARZENIE?

               Kwota świadczenia, jaką oferuje ubezpieczenie na życie, powinna odpowiadać realnym konsekwencjom zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego. Wysokość kwoty wypłaconej przez zakład ubezpieczeń będzie zatem zależna od tego, jakie zdarzenie miało miejsce. Nie oczekujmy 100 000 zł w przypadku urodzenia dziecka, a z drugiej strony towarzystwa ubezpieczeniowe w ubezpieczeniach grupowych nie będą oferowały 1000 zł w przypadku zgonu ubezpieczonego. Ubezpieczenie ma pełnić funkcję ochronną, a ubezpieczenie na życie największy nacisk kładzie właśnie na ochronę życia ubezpieczonego. W przypadku zgonu powinieneś oczekiwać jak najwyższych świadczeń, aby zapewnić swoim najbliższym poduszkę finansową, pozwalającą na godne życie bez ciebie jak najdłużej. Tym poważniej powinieneś rozważyć tą kwestię, jeśli jesteś jedynym żywicielem rodziny.

               Ubezpieczenie Pełnia Życia skupia się na zabezpieczeniu życia i zdrowia ubezpieczonego. Oferuje rozbudowany zakres ryzyk związanych ze zgonem – nie tylko klasyczny zgon przy pracy czy w wypadku komunikacyjnym, lecz również w wypadku lotniczym oraz będący wynikiem uprawiania niebezpiecznych dyscyplin sportowych. Ograniczenie w ryzykach to w zamian gwarancja uzyskania bardzo wysokich świadczeń.

    UBEZPIECZENIE GRUPOWE PZU

               Ubezpieczeni pracownicy często oczekują szerokiej ochrony. Wychodzisz z założenia, że nie potrzebujesz wysokiej kwoty za zgon, bo żaden wypadek jeszcze ci si nie zdarzył, więc dlaczego miałby się zdarzyć w ogóle? Za to urodzenie dziecka lub zgon teściowej – to już zdecydowanie większe prawdopodobieństwo. I tak uważa większość ubezpieczonych w umowach grupowych. Zwróć uwagę jednak, że za tego typu ryzyka otrzymasz ok. 1 000 – 1 500 zł. Czy to będzie dla ciebie wsparcie? Pomijamy fakt, czy istotnie przy tego rodzaju zdarzeniach wsparcie jest bardzo potrzebne. Czy zatem nie korzystniej skupić się na naprawdę dobrej ochronie w sytuacji prawdziwych tragedii życiowych? Na to pytanie każdy odpowiada zgodnie ze swoimi przekonaniami.

               Dla tych, którym zależy na szerokiej ochronie PZU ma pakiet Typ P Plus. To świetna oferta dla wszystkich szukających ochrony nie tylko dla siebie, lecz także małżonka oraz dziecka. Zabezpieczy ryzyka związane z życiem i zdrowiem całej rodziny. Wysokości świadczeń wraz z zakresem będą kompleksowym rozwiązaniem oczekiwań tej grupy pracowników.

              

WYSOKOŚĆ ŚWIADCZEŃ W PZU A SKŁADKA

               W PZU grupowe ubezpieczenie pracownicze, wysokość świadczeń bezpośrednio wpływa na kwotę składki należnej za ubezpieczenie. Im wyższa suma ubezpieczenia, tym większe oczekiwania ubezpieczyciela, co do wysokości kwoty składki.

    OBLICZ SKŁADKĘ W PZU

Średnia ocena: 2.96

Dziękujemy za oddanie głosu.