witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź
UBEZPIECZENIA GRUPOWE
Infolinia 9:00 - 17:00 71 736 75 55

Grupowe Ubezpieczenie Cztery Pory Roku

Ubezpieczenia grupowe to bardzo ciekawa propozycja towarzystw ubezpieczeniowych, kierowana do przedsiębiorców i osób zatrudniających pracowników. Grupowe ubezpieczenia można bowiem zawierać wyłącznie w ramach zakładu pracy, oddziału danego zakładu pracy lub innej jego komórki organizacyjnej. Warunkiem jednak jest to, że osoby objęte ubezpieczeniem są związane z pracodawcą za pomocą umowy o pracę lub innej umowy cywilno – prawnej. Ubezpieczenie grupowe Cztery Pory Roku oferowane przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe PZU to szczególna i wyjątkowa oferta, która na tle innych propozycji wyróżnia się zdecydowanie pozytywnie.

    Ubezpieczenie Cztery Pory Roku

Na czym polega ubezpieczenie Cztery Pory Roku

Ubezpieczenie grupowe Cztery Pory Roku to odpowiedź na ważne i nurtujące potrzeby klientów firmy PZU. Istniejące do tej pory ubezpieczenia, zarówno grupowe, jak i indywidualne, nie podejmowały tej tematyki, a jest ona szczególnie istotna. Chodzi mianowicie o wsparcie osób ubezpieczonych w czasie powrotu do zdrowia, ale w sytuacji chorób lekkich. Ubezpieczenia na wypadek ciężkiego zachorowania są liczne i bardzo różnorodne. Jednakże lekkie choroby, choć też dokuczliwe, zawsze były w ubezpieczeniach pomijane. Cztery Pory Roku odpowiada na ten problem. To ubezpieczenie lekowe, które finansuje nawet do 80% ceny leków na receptę. Z racji tego, że każda zatrudniona osoba, a tylko taka może przystąpić do ubezpieczenia grupowego, ma ubezpieczenie zdrowotne, to przysługuje jej bezpłatna opieka lekarska. Nie ma więc potrzeby organizowania prywatnego leczenia w ramach tego rodzaju ubezpieczenia w przypadku chorób lekkich. Jednakże leki, które zostaną choremu przepisane, musi on wykupić już we własnym zakresie. Właśnie tu pojawia się ubezpieczenie lekowe Cztery Pory Roku, które powoduje, że wszystkie przepisane pacjentowi na receptę leki można kupić zdecydowanie taniej. To sposób na to, by farmakoterapia była dostępna dla wszystkich, nawet tych mniej zarabiających. Wystarczy, że będą mieli ubezpieczenie grupowe w PZU.

Korzyści z posiadania ubezpieczenia

Korzyści, jakie płyną z posiadania tego rodzaju ubezpieczenia odczuwać może zarówno pracodawca, jak i pracownik. Pracodawca, który oferuje pracownikom możliwość przystąpienia do tego rodzaju ubezpieczenia, zyskuje sobie ich przychylność i wdzięczność, ponieważ nigdzie indziej nie będą mogli się ubezpieczyć w ten sposób. To szansa na zmniejszenie rotacyjności pracowników, a tym samym kosztów związanych z rekrutowaniem i wdrażaniem kolejnych. Tam bowiem, gdzie funkcjonują programy ubezpieczeniowe dla pracowników odnotowuje się zdecydowanie niższy poziom rotacyjności.

Pracownicy zaś mogą zyskać bardzo ciekawe ubezpieczenie, które w razie choroby i konieczności wykupienia drogich antybiotyków spowoduje, że wydatki na leczenie nie będą tak wysokie i tak bardzo odczuwalne. Z PZU współpracuje bowiem ponad 6000 aptek na terenie całego kraju. W każdej z tych aptek wystarczy pokazać kartę lekową, mając oczywiście ubezpieczenie, by natychmiast zyskać zniżkę, już podczas zakupów. Jeżeli leki kupowane są w aptece niewspółpracującej, wówczas należy zapłacić obowiązującą cenę, a fakt ten zgłosić na stronie za pomocą formularza. Odpowiednia część kwoty zostanie zwrócona wówczas ubezpieczonemu na konto.

Ubezpieczenie lekowe Cztery Pory Roku to niezwykle ważne i bardzo korzystne ubezpieczenie, które ma jasny cel i jasne zadanie. Każdy zdaje sobie sprawę, jak drogie są leki, szczególnie antybiotyki. Dzięki temu ubezpieczeniu grupowemu każdy może wykupić dla siebie przepisany mu przez lekarza antybiotyk, bez zamartwiania się o jego wysoką cenę.

    KUP UBEZPIECZENIE W PZU

Średnia ocena: 5.00

Dziękujemy za oddanie głosu.