witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź
UBEZPIECZENIA GRUPOWE
Infolinia 9:00 - 17:00 71 736 75 55

Compensa ubezpieczenie grupowe

Standardy pracy w ostatnich latach znacznie się poprawiły. Pracodawcy oprócz wynagrodzenia i solidnej umowy, starają się zapewnić pracownikom dodatkowe profity. Coraz częściej są to między innymi pakiety opieki medycznej, karty zniżkowe dla obiektów sportowych, bony podarunkowe a także ubezpieczenia grupowe.

    Sprawdź ubezpieczenia grupowe

Możliwość zakupu ubezpieczenia grupowego jest niezwykle ważny dla pracowników. Jest to forma o wiele tańszego i szerokiego w zakresie ubezpieczenia, którego zakup jest łatwy i bezproblemowy. Dla pracownika ubezpieczenie grupowe to również gwarancja stabilizacji. Z kolei pracodawca zyskuje pracownika na dłużej, a nie tylko sezonowo.

Szeroki zakres grupówki

To, co najbardziej interesuje klientów oprócz ceny ubezpieczenia to właśnie szeroki zakres ochrony. Nie ma niczego dziwnego w tym, że chcemy mieć jak najszersze zabezpieczenie. Nie wiemy jak ułoży się nasze życie, ale zależy nam na tym, by w trudnych sytuacjach nie popaść w problemy finansowe.

To, co jest zdecydowanie największym atutem w ubezpieczeniach grupowych, to szeroki zakres zabezpieczenia na przyszłość. Możemy więc spodziewać się, że ubezpieczenie grupowe compensa zapewni nam poczucie bezpieczeństwa na wysokim poziomie. Towarzystwo ubezpieczeniowe posiada atrakcyjne ceny a także przede wszystkim odpowiednio spersonalizowaną ofertę, która powinna odpowiadać na wiele potrzeb osób w różnym przedziale wiekowym.

Możemy zapewnić sobie ochronę na wypadek utraty zdrowia, utraty sprawności w wyniku urazu, narodzin dziecka, śmierci bliskiej osoby lub różnego rodzaju wypadków. Compensa posiada kilka różnych wariantów ochrony, dzięki czemu każdy może dopasować zakres ochrony do własnych potrzeb.

Ubezpiecz bliskich jako właściciel polisy

Kolejnym atutem, jakie daje ubezpieczenie grupowe Compensa, to możliwość ubezpieczenia bliskich. Możemy włączyć najbliższe nam osoby do zakresu ochrony. Dzięki temu będziemy spokojni o ich przyszłość. Włączyć możemy zarówno współmałżonka, jak i dzieci czy rodziców. Warto zastanowić się nad taką możliwością, bo cena w dalszym ciągu będzie dość niska i rozsądna w porównaniu do ubezpieczeń indywidualnych.

    Porównaj składki polis grupowych

Niska cena za składkę

W dzisiejszych czasach każdy z nas posiada ogromną ilość wydatków. Większość z nas posiada kredyt na mieszkanie, samochód, często pomaga rodzicom a przede wszystkim ma dzieci na utrzymaniu. Nie chcemy rezygnować z zagranicznych wakacji, wyjazdów za miasto na weekend oraz wspólnych wyjść z rodziną. Na każdym kroku w życiu spotykają nas wydatki a ubezpieczenie jest kolejną rzeczą, która generuje dodatkowe koszty.

Cena ubezpieczenia grupowego jest o wiele bardziej przystępna niż w przypadku ubezpieczeń indywidualnych. Kilka wariantów ubezpieczenia dodatkowo pozwala nam dostosować ubezpieczenie do własnych możliwości finansowych. Ubezpieczyciel przygotowując ofertę, celuje w klienta grupowego, przez co może znacznie obniżyć cenę produktu ubezpieczeniowego. Dzięki temu nie odczujemy wysokich składek miesięcznych a zyskamy szeroką ochronę.

Badania lekarskie nie dotyczą

To, co dla wielu z nas szczególnie zniechęcające w ubezpieczeniu indywidualnym, to przede wszystkim badania lekarskie. Atutem ubezpieczeń grupowych jest brak tego rodzaju badań. Wizja stania w kolejkach, umawiania wizyty oraz wykonywania wszelkich rutynowych badań często nagina nasze możliwości czasowe ale także wpływa na nasz komfort psychiczny.

Wiele osób, które wcześniej chorowały, mogłyby nie uzyskać pełnego zakresu ochrony w przypadku ubezpieczenia indywidualnego. Rozszerzenie dotyczące zdrowia, mogłoby zostać wykluczone lub mocno ograniczone. Ubezpieczenia grupowe nie wykluczają z powodu wyników badań lekarskich. Stąd warto zakupić tego rodzaju ubezpieczenie, ponieważ zagwarantuje nam pełną ochronę.

Średnia ocena: 5.00

Dziękujemy za oddanie głosu.