UBEZPIECZENIA GRUPOWE
Infolinia 9:00 - 17:00 22 270 00 33

Compensa ubezpieczenie grupowe

Standardy pracy w ostatnich latach znacznie się poprawiły. Pracodawcy oprócz wynagrodzenia i solidnej umowy, starają się zapewnić pracownikom dodatkowe profity. Coraz częściej są to między innymi pakiety opieki medycznej, karty zniżkowe dla obiektów sportowych, bony podarunkowe a także ubezpieczenia grupowe.
więcej

Ubezpieczenie grupowe a urodzenie dziecka

Statystyki głoszą, że coraz większa liczba młodych ludzi świadomie przekłada decyzję o zakładaniu rodziny. Głównym tłumaczeniem tego faktu jest chęć zapewnienia sobie oraz dziecku stabilnej sytuacji, komfortu finansowego a także realizowanie się na polu kariery.
więcej

PZU ubezpieczenie grupowe a pobyt w szpitalu

W życiu spotyka nas wiele sytuacji, na które nie zawsze jesteśmy przygotowani. Nasze zdrowie, mimo naszych starań, może często zawodzić. Jednak nie na wszystko mamy wpływ – zdrowie możemy utracić również wskutek nieszczęśliwego wypadku czyli sytuacji absolutnie nieprzewidywalnej. Konsekwencją takich momentów w życiu najczęściej jest pobyt w szpitalu.
więcej

Grupowe Ubezpieczenie Cztery Pory Roku

Ubezpieczenia grupowe to bardzo ciekawa propozycja towarzystw ubezpieczeniowych, kierowana do przedsiębiorców i osób zatrudniających pracowników. Grupowe ubezpieczenia można bowiem zawierać wyłącznie w ramach zakładu pracy, oddziału danego zakładu pracy lub innej jego komórki organizacyjnej. Warunkiem jednak jest to, że osoby objęte ubezpieczeniem są związane z pracodawcą za pomocą umowy o pracę lub innej umowy cywilno – prawnej. Ubezpieczenie grupowe Cztery Pory Roku oferowane przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe PZU to szczególna i wyjątkowa oferta, która na tle innych propozycji wyróżnia się zdecydowanie pozytywnie.
więcej

Grupowe ubezpieczenie lekowe PZU

Choroba może zdarzyć się każdemu. Koszty jej leczenia, nawet jeżeli nie wymaga ona hospitalizacji, bywają bardzo wysokie i bardzo obciążające domowy budżet chorego. Brakuje odpowiednich rozwiązań systemowych, które dostęp do leków uczyniłyby łatwiejszym. W związku z tym PZU oferuje dla swoich klientów grupowe ubezpieczenie lekowe PZU Opieka Medyczna. Jest to pierwsze tego rodzaju rozwiązanie oferowane polskim przedsiębiorcom dla nich i ich pracowników. Dzięki niemu skorzystają wszyscy. Pracownicy mogą uzyskać dostęp do bardzo tanich leków na receptę, co spowoduje, że szybciej będą wracać do zdrowia. Firma zaś nie będzie tracić wartościowych pracowników, którzy ze względu na stan zdrowia muszą przebywać na zwolnieniu.
więcej