UBEZPIECZENIA GRUPOWE
Infolinia 9:00 - 17:00 22 270 00 33

Karencja w PZU ubezpieczenia grupowe

Ubezpieczenie grupowe jest rzeczą, o którą coraz częściej pytają potencjalni pracownicy na rozmowach o kwalifikacyjnych. Nie ma w tym nic dziwnego – pracodawca, który oferuje taką możliwość – jest oceniany jako solidny, odpowiedzialny i można wiązać z nim długotrwałą współpracę.
więcej

Przy jakich jeszcze ubezpieczeniach warto używać kalkulatora?

Przy jakich jeszcze ubezpieczeniach warto używać kalkulatora? Towarzystwa ubezpieczeniowe przygotowują dla swoich klientów autorskie kalkulatory i porównywarki ubezpieczeniowe. Przy jakich ubezpieczeniach rzeczywiście warto skorzystać z takich aplikacji?
więcej

Rezygnacja z ubezpieczenia grupowego

Pochopne decyzje mogą rzutować na naszej przyszłości – dlatego czasem warto na spokojnie rozważyć kilka rozwiązań, by nie żałować podjętej decyzji za jakiś czas. Podobnie sprawa wygląda, gdy chodzi o ubezpieczenie na życie.
więcej

Dodatkowe grupowe ubezpieczenie na wypadek operacji chirurgicznej

Aby ubezpieczenie na życie zapewniało nam najszerszy wymiar ochrony, decydujemy się na rozszerzenie umowy. Umowy dodatkowe możemy dobierać według własnego zapotrzebowania. Warto, aby taka decyzja była dobrze przemyślana.
więcej

Ubezpieczenie grupowe pzu warianty

Ubezpieczenia grupowe mają wiele korzyści, np. pracodawca oferując ten rodzaj zabezpieczenia, zyskuje pracownika na dłużej. Z kolei pracownik, mając możliwość ubezpieczenia się, nie rezygnuje zbyt szybko z posiadanej pracy.
więcej