witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź
UBEZPIECZENIA GRUPOWE
Infolinia 9:00 - 17:00 71 736 75 55

Signal Iduna – Otwarte Ubezpieczenie Grupowe

Signal Iduna – Otwarte Ubezpieczenie Grupowe
PZU oferuje pracodawcom wybór jednego z dwóch wariantów ubezpieczenia grupowego dla pracowników. Pełnia Życia to ubezpieczenie grupowe, które może zawrzeć grupa minimum 8 osób, które są związane formalnie z zakładem pracy. Z kolei ubezpieczenie pracownicze typu P Plus obejmie ochroną ubezpieczeniową grupę pracowników, której członkami jest minimum 30 osób, również związanych formalnie z zakładem pracy.

AXA grupowe - ubezpieczenie zdrowotne Vitalite

AXA grupowe - ubezpieczenie zdrowotne Vitalite
Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej to komfort, na który nie wszyscy mogą sobie pozwolić. Jeśli jednak pracodawca w ramach systemu świadczeń pozapłacowych zapewnia swoim pracownikom grupowe ubezpieczenie zdrowotne, to zdecydowanie podnosi wartość samego zatrudnienia. Jedną z ofert takiego ubezpieczenia może być propozycja Axy – Vitalite. Warto wziąć ją pod uwagę przy szukaniu konkurencyjnych warunków ochrony.

Ubezpieczenie grupowe pracowników Allianz Prestige

Ubezpieczenie grupowe pracowników Allianz Prestige
Grupowe ubezpieczenie Allianz Rodzina Prestige może być traktowane jako rozszerzenie ubezpieczenia grupowego dla pracowników objętych już ubezpieczeniem Allianz Rodzina lub jako polisa grupowa. W przypadku rozszerzenia, Allianz Rodzina Prestige może obejmować już nawet jedną osobę. W przypadku braku innego ubezpieczenia grupowego, do zakupienia Allianz Rodzina Prestige potrzebna jest grupa co najmniej 5 osób.

Ubezpieczenie grupowe AXA Trafna Decyzja

Ubezpieczenie grupowe AXA Trafna Decyzja
Ubezpieczenie grupowe pracowników AXA Trafna decyzja zapewnia ochronę finansową na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń losowych, dostęp do ambulatoryjnej opieki lekarskiej oraz skorzystanie z funkcji inwestycyjnej ubezpieczenia, co umożliwia gromadzenie dodatkowego kapitału na emeryturę. To ubezpieczenie jest adresowane do firm, które posiadają od 3 do 15 pracowników.

Pracownicze grupowe ubezpieczenie na życie Nordea

 Pracownicze grupowe ubezpieczenie na życie Nordea
Towarzystwo ubezpieczeniowe Nordea oferuje pracodawcom zawarcie ubezpieczenia grupowego dla swoich pracowników. Ubezpieczonym może zostać osoba fizyczna, która jest zatrudniona przez ubezpieczającego na podstawie umowy o pracę, powołania, mianowania, wyboru, umowy cywilnoprawnej, itp.