witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź
UBEZPIECZENIA GRUPOWE
Infolinia 9:00 - 17:00 71 736 75 55

Grupowe ubezpieczenie pracowników Pełnia Życia

 Grupowe ubezpieczenie pracowników Pełnia Życia
PZU oferuje pracodawcom wybór jednego z dwóch wariantów ubezpieczenia grupowego dla pracowników. Pełnia Życia to ubezpieczenie grupowe, które może zawrzeć grupa minimum 8 osób, które są związane formalnie z zakładem pracy. Z kolei ubezpieczenie pracownicze typu P Plus obejmie ochroną ubezpieczeniową grupę pracowników, której członkami jest minimum 30 osób, również związanych formalnie z zakładem pracy.

Ubezpieczenie grupowe Concordia Zodiak

Ubezpieczenie grupowe Concordia Zodiak
Indywidualne ubezpieczenie grupowe Zodiak jest oferowane przez Towarzystwo Ubezpieczeń Życiowych i Rentowych Concordia i dedykowane pojedynczym osobom fizycznym (pracownikom, pracującym na własny rachunek, studentom, itp.). Jest to ubezpieczenie na życie skierowane ku osobom indywidualnym, które są zainteresowane warunkami ubezpieczenia grupowego.

Grupowe ubezpieczenia dla pracowników w ING

Grupowe ubezpieczenia dla pracowników w ING
ING oferuje grupowe ubezpieczenia dla średnich i dużych przedsiębiorstw, które zatrudniają co najmniej 20 pracowników. Grupowe ubezpieczenie ma kompleksowo zabezpieczać finansowo pracowników firmy oraz ich rodziny oraz daje możliwość indywidualnych rozwiązań w zależności od wymagań i wielkości grupy.

Otwarte grupowe ubezpieczenie na życie Allianz Z Rodziną Bezpieczniej

 Otwarte grupowe ubezpieczenie na życie Allianz Z Rodziną Bezpieczniej
W zakresie otwartych ubezpieczeń grupowych Allianz oferuje ubezpieczenie Z Rodziną Bezpieczniej, do którego można przystąpić indywidualnie, niezależnie od objęcia grupowym ubezpieczeniem pracowniczym.

Otwarte ubezpieczenie grupowe Optymalny Wybór AXA

Otwarte ubezpieczenie grupowe Optymalny Wybór AXA
Optymalny Wybór AXA to ubezpieczenie grupowe z możliwością indywidualnego przystąpienia. Jest to produkt ubezpieczeniowy skierowany do wszystkich, bez względu na rodzaj zatrudnienia oraz wykonywany zawód – jedynym ograniczeniem może być wiek klienta. Dedykowany jest osobom indywidualnym, które chciałby korzystać z korzystnych warunków grupowego ubezpieczenia na życie.