witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź
UBEZPIECZENIA GRUPOWE
Infolinia 9:00 - 17:00 71 736 75 55

ALLIANZ ubezpieczenie grupowe – stawki a kształt produktu

W ubezpieczeniach grupowych wysokość stawki jest obliczana dla całej grupy. Zależna jest od kilku czynników, m.in. struktury zatrudnienia, ilości pracowników oraz PKD firmy. Ściśle wpływ na nią ma zakres ochrony i wysokości świadczeń ubezpieczeniowych. Także Allianz oferuje stawki ubezpieczeń grupowych po ocenie ryzyka uwzględniającej powyższe czynniki.
więcej

Ubezpieczenie grupowe AXA - Ciekawe rozwiązania

Większe zakłady ubezpieczeń mają w swoim portfelu zawsze przynajmniej jeden produkt ubezpieczenia grupowego. W Axa interesującą propozycją jest Optymalny Wybór. Dzięki szerokiemu zakresowi możliwych do wyboru umów dodatkowych, każdy zainteresowany kompleksową ochroną życia i zdrowia, będzie mógł otrzymać najlepsze dla siebie rozwiązanie.
więcej

Oferty ubezpieczeń grupowych - Jak znaleźć najlepsze?

Zakres propozycji grupowego ubezpieczenia dostępnych w ofertach zakładów ubezpieczeń jest dość duży. Pracodawca, który chciałby zapewnić swoim pracownikom ubezpieczenie na życie, będzie miał zatem z czego wybierać. Ale jak spośród wszystkich ofert wybrać najlepszą? Czym się sugerować przy wyborze zakładu ubezpieczeń?
więcej

Kalkulator indywidualnych ubezpieczeń grupowych

Przystąpienie do ubezpieczenia grupowego w pracy ogranicza się w zasadzie do dwóch czynności – zapoznania się z ofertą ochrony i przyjęcia jej poprzez wypełnienie deklaracji przystąpienia. Oferta to najczęściej dwie strony z wklejoną tabelą ryzyk i wysokościami świadczeń oraz opisem karencji i ewentualnie definicjami głównych zdarzeń ubezpieczeniowych. Bardzo podobnie będzie w przypadku indywidualnych ubezpieczeń grupowych – na stronach internetowych bez problemu znajdziesz wypunktowane główne założenia produktu oraz kalkulator, który pozwoli ci szybko wyliczyć składkę za interesujący cię zakres ochrony.
więcej

Składka za ubezpieczenie grupowe

Ubezpieczenie grupowe to dostępna w wielu zakładach pracy oferta ochrony życia i zdrowia, zarówno pracowników, jak i członków ich rodzin. Co ciekawe, pracownik może jedynie w części lub w ogóle nie ponosić kosztów takiej ochrony – składka za ubezpieczenie grupowe może być częściowo lub w całości finansowana przez pracodawcę.
więcej